ОДНОВІСНИЙ УНІВЕРСАЛЬНИЙ ВІЗОК ДЛЯ ЖНИВАРОК
ВЖУ-U «Простір»

ВЖУ-U «Простор»
ВЖУ-U «Простор» купить
ВЖУ-U «Простор» цена ВЖУ-U «Простор» тележка

Візок призначений для транспортування різноманітних моделей соняшникових, кукурудзяних та зернових жниварок, в т.ч. з адаптерами, провідних світових виробників сільгосптехніки: John Deere, Claas, New Holland, Case, Sampo, Massey Ferguson , Zaffrani,  Oros, Акрос, Дон та ін. по шосе загального призначення, полях, внутрішньогосподарських і польових дорогах.

Агрегатується з комбайнами і тракторами вітчизняного та іноземного виробництва.

Основною перевагою візка ВЖУ є універсальність його використання завдяки переміщуваному мосту і оригінальної конструкції стоєвих опор з численними регулюваннями, що дозволяють адаптувати його під будь-який тип жниварки незалежно від виробника і технічних характеристик, що значно збільшує його функціональність, сезонність застосування і можливості використання, а головне забезпечує швидку окупність.

Фарбуються європейськими емалями корпорації «Helios Group»

Конструктивні відмінності та переваги:

Одновісна конструкція забезпечує виняткову маневреність та стійкість на нерівних ділянках дороги та бездоріжжі, а високий кліренс - відмінну прохідність по пересіченій місцевості.
Можливість перевезення одним візком соняшникових, кукурудзяних та зернових, у т.ч. з адаптерами, жниварок різних виробників, завдяки універсальним захоплювачам, сконструйованим з урахуванням типорозмірів різноманітних моделей жниварок, що забезпечує універсальність їх використання та економічну доцільність.
Потужна рама з цільної товстостінної профільної труби та стоєві вузли підвищеної міцності забезпечують високу надійність і довговічність продукції.
Рухомий задній міст забезпечує універсальність застосування завдяки можливості індивідуального регулювання центру навантаження під конкретну жниварку задля вибору оптимального балансу та разваговки.
Застосування 16-ти шарової сільгоспшини та посилених маточин забезпечує потужну вантажопідйомність, а також високу надійність і довговічність.
Візок розроблений з урахуванням експлуатації в екстремальних умовах, в т.ч. на дорогах з частковим покриттям та при його відсутності.
Конструкція візка спроектована та виготовлена з багатократним запасом міцності задля тривалої та надійної експлуатації.
Візок обладнаний стоп-сигналами та світлоповертаючими елементами для безпечного транспортування в темний час доби.

Технічні характеристики:

Характеристики Од. вим. ВЖУ-6,1U ВЖУ-7,6U ВЖУ-9,2U
Кількість силових опір шт 2 (4) 2 (4) 4
Кількість коліс шт 2 2 2
Вантажопідйомність, до т 2,5 (3) 2,5 (3) 3
Максимальна швидкість км/г 20 20 20
Напруга е/обладнання в 12 12 12
Довжина транспортна м 10,2 11,7 13,8
Ширина м 2,5 2,5 2,5
Висота м 1,35 1,35 1,35
Маса кг 900 (1067) 1065 (1232) 1323
Термін служби, не менш років 8 8 8

З питань консультації та придбання продукції звертайтесь до відділу маркетингу:

(050) 601-28-77 (099) 765-73-04

(097) 321-18-54 (097) 295-37-60

www.alfa-kb.com.ua e-mail: alfa-sale@ukr.net

ЗАЛІЗНЕ РІШЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ЗАВДАНЬ!

<< Назад