Бердянськ жниварка

Бердянськ жниваркаЗа будь-якої сільськогосподарською технікою Ви можете звернутися до співробітників заводу в місті Бердянськ. Жниварка - один з найпопулярніших видів обладнання нашого виробництва. Вона призначена для збору врожаю. Завдяки розробкам інженерії існуємо багато моделей техніки.

Жниварки з Бердянська скошують і укладають стебла будь-яких зернових культур, не пошкоджуючи структуру зерна. Варто зазначити, що цей апарат не є самостійним видом техніки - він прикріплюється до комбайна. Наша команда працювала над дизайном апарату і домоглася того, щоб він підходив як можна більшій кількості різних комбайнів. Таким чином ми допомагаємо сільському господарству всієї України і полегшуємо роботу фермерів.

Дослідження привели нашу команду до висновку, що фахівцям нашої області необхідно якісне довговічне устаткування, яке легко піддається ремонту і здатне витримати високі навантаження. Щоб наші розробки відповідали Вашим потребам, співробітники заводу з Бердянська розробили жниварки з міцного металу. Мінімалістичний дизайн забезпечує механізаторові швидку установку апарату і високу продуктивність роботи. Також ми надаємо вибір серед декількох моделей апарату, які мають відмінності не тільки в потужності, але і в функціоналі. В асортименті нашого підприємства представлені причіпні, навісні жниварки, а також обладнання для збору соняшників. Кожна модель докладно описана на офіційному сайті заводу Бердянська. Вартість жниварок обговорюється по телефону.

Ознайомтеся з технічними характеристиками і унікальними особливостями нашого обладнання. У каталозі компанії можна знайти косарки, підбирачі, техніку для прибирання окремих культур з поля, а також навантажувачі та багато іншого. Підтримайте вітчизняного виробника - звертайтеся на завод сільськогосподарської техніки міста Бердянськ. Жниварка   нашого виробництва прослужить Вам довгі роки і підвищить продуктивність механізатора.


Щоб поставити запитання або зробити замовлення, просто зв'яжіться з нами по телефону або залиште свої контакти, щоб менеджер передзвонив Вам. При оптовому замовленні і для постійних клієнтів ми надаємо знижки. Купуйте жниварки прямо з Бердянська і пам'ятайте, КБ «Альфа» не конкурує в ціні - ми ставимо на якість.