Пристосування для збирання соняшника ПС

Пристосування для збирання соняшника ПСЗбиральні роботи в полі проходять щорічно. Щороку збирається врожай самих різних культур, в тому числі і соняшнику. Соняшник є однією з найбільш затребуваних, а тому і популярних культур в Україні. Соняшникова олія входить до переліку тих продуктів, які присутні в раціоні кожного українця, тому рослина ця у нас вирощується активно і практично повсюдно. Для збору врожаю цієї культури аграрії використовують спеціальну техніку. Одним із сучасних пристосувань для збору насіння можна вважати спеціальне пристосування ПС. Для збирання соняшника воно підходить ідеально. Пристосування для збирання соняшника ПС собою являє приставку на жатку з особливою будовою. За рахунок своєї конструкції (барабан з боковинами, стеблопідйомниками, повзунами) пристосування для збирання соняшника ПС робить весь процес збору насіння більш простим і зручним. Себлопідйомники захоплюють як вертикально стоячі стебла, так і ті, що похилилися. Капелюшки зрізаються і подаються далі в комбайн для обмолоту. Якщо інші пристосування захоплюють не тільки кошики з насінням, але також стебла, наше пристосування для збирання соняшника ПС захоплює і подає на обмолот тільки те, що потрібно. Як наслідок, значно підвищується ефективність роботи комбайна, подовжується його експлуатаційний термін.

Наше пристосування для збирання соняшника ПС буде відмінним придбанням для аграріїв, що спеціалізуються на цій культурі.


Пристосування для збирання соняшника ПС, купити яке можна на нашому виробничому підприємстві, значно спростить роботу комбайнера і прискорить хід збиральних робіт. Наше обладнання надійне і зручне в роботі, характеристиками своїми вигідно відрізняється від аналогів.