ПРИСТОСУВАННЯ ДЛЯ ЗБИРАННЯ СОНЯШНИКА ПС

ПРИСТОСУВАННЯ ДЛЯ ЗБИРАННЯ СОНЯШНИКА ПС

Пристрій соняшниковий призначений для переобладнання жниварок вітчизняних і зарубіжних комбайнів під пряме комбайнування соняшнику незалежно від ширини його міжрядь.

Опис
Переваги
Характеристики

Є аналогом американського пристосування «John Deere» та виготовляється в строгій відповідності до конструкторської документації.

Забезпечує високопродуктивну і якісну роботу комбайну з мінімальними втратами. Приставки є ефективною альтернативою дорогим соняшниковим жниваркам та забезпечують стабільну якість протікання технічного процесу збирання.

Фарбуються європейськими емалями корпорації «Helios Group»

МОЖЛИВЕ ЗАБАРВЛЕННЯ В КОЛІР КОМБАЙНУ

Складається з боковин і стеблепіднімачів, змонтованих на одній трубі (балці), подаючого барабана з повзунами (підвісками) і лопатками, та, при необхідності, подовжувача вітрового щита. Кількість стеблепіднімачів пристосування ПС залежить від ширини захвату жниварки комбайну. Робота пристосування заснована на принципі зрізу кошиків соняшнику, незалежно від висоти їх розташування над землею, з подальшим обмолотом їх в молотарці комбайна.

Переваги роботи з даного принципу:

 • Молотарка розвантажена від зайвої стеблової маси;
 • Значно підвищується продуктивність комбайну;
 • Зменшується знос робочих вузлів;
 • Поліпшується сепарація;
 • Зменшується витрата пального.

Переваги використання повзунів (підвісок) барабану:

 • Скорочується час на агрегатування подаючого барабану пристосування на підтримках мотовила;
 • Не виробляється ресурс повзунів мотовила жниварки так як не потрібен їх демонтаж для установки на цапфи подаючого барабану пристосування;
 • Конструкція повзунів барабану забезпечує більш якісне та надійне протікання технологічного процесу підвода, зрізу і подачі під шнек зрізаною маси.
Характеристики Значення
Агрегатування З прямоточними жниварками зернозбиральних комбайнів «Claas», «John Deere», «MF» «New Holland», «Case», «MF», «Laverda», «Полісся», «Акрос», «Дон», «Дон-Лан», «Нива», «Єнісей», «Славутич» та інш.;
Продуктивність Забезпечує повне навантаження комбайну
Ширина захвату, м: від 2 до 10,7
Довжина стеблепіднімача, м: 1,7
Термін служби не менш, років: 8

 

Форма коментария

Залишити коментар

  Имя

  Контактный телефон

  Сообщение