РІПАКОВИЙ СТІЛ ПРВ «Скіф» NEW

РІПАКОВИЙ СТІЛ ПРВ «Скіф» NEW

Призначений для дообладнання жниварок вітчизняних та зарубіжних комбайнів під пряме комбайнування ріпаку.

Опис
Переваги
Характеристики

Використовується у всіх ґрунтово-кліматичних зонах.

Завдяки винесенню столу та збільшеній швидкості різу забезпечує значне зниження втрат при збиранні в стислий проміжок часу.

Нова конструкція ріпакового столу ПРВ з поліпшеними технічними характеристиками спроектована та виготовлена з багаторазовим запасом міцності для тривалої та надійної експлуатації.

Фарбується європейськими емалями корпорації «Helios Group»

 • Два рухомих ножа в кожному бічному дільнику, в сукупності з подвійними сегментами «John Deere», забезпечують високу швидкість, відмінну якість зрізу та плавність входу жниварки в рослинну масу.
 • Безпороговий ріжучий апарат та гладка поверхня столу для безперешкодного просування скошеної маси до шнека жниварки.
 • На настилі пристосування виготовлений спеціальний буртик (пастка), що перешкоджає просипанню зерна з жниварки в зворотному напрямку та додатково знижує втрати.
 • Подовжений стіл для ефективного прибирання високорослих сортів ріпаку.
 • Ліва та права боковини значно вужче аналогів, завдяки чому знижуються втрати при прокосах і збиранні човниковим способом.
 • Масу столу знижено на 20%, в порівнянні з аналогами, вона рівномірно розподіляється по ріжучому апарату жниварки, що виключає наслідки акцентованих навантажень.
 • Завдяки оригінальному навішуванню виключається не лише прогин столу в процесі роботи, а й знос, деформація та руйнування боковин жниварки.
 • Значно скорочено час і спрощено процес агрегатування столу зі шнековою жниваркою,  в порівнянні з іншими конструкціями, так як відпадає необхідність демонтажу привіду ножа (МПН або МКШ) та дільників жниварки.
 • Оригінальна кінематика приводів робочих органів виключає вібрацію.
 • Права боковина регульована для установки проміжку між мотовилом та боковиною столу, а також для полегшення агрегатування із жниварками з порушеною геометрією.
 • Деталі ріжучих апаратів оцинковані для тривалої експлуатації.
Характеристики Значення
Агрегатування З жниварками зернозбиральних комбайнів
Продуктивність Забезпечує повне навантаження комбайну
Робоча швидкість По комбайну
Привід ножа Планетарний редуктор «Sсhumacher» Pro-Drive
Кількість ходів ножа/хв. 1080
Привід активних дільників «Storm» Гідравлічний/механічний
Ширина захоплення, м Від 5,1 до 10,7
Заводська гарантія, місяців 12
Термін служби не менш, років 8

 

ОТРИМАТИ Комерційну пропозицію

Комплектация

Комплектація М (MECHANICS):

 • Механічний привід активних дільників «Storm»
 • МПН – оригінальний планетарний редуктор «Rolmetal» виробництва Євросоюзу
 • Оригінальний ріжучий апарат «Schumacher» виробництва Німеччини

Комплектація Н (HYDRO):

 • Гідропривід активних дільників «Storm» (Євросоюз)
 • Планетарний редуктор «Schumacher» Pro-Drive 85MVv виробництва Німеччини
 • Оригінальний ріжучий апарат «Schumacher» виробництва Німеччини

Конструкция

КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ:

Безпороговий ріжучий апарат та гладка поверхня столу для безперешкодного просування скошеної маси до шнека жниварки.

На настилі пристосування виготовлений спеціальний буртик (пастка), що перешкоджає просипанню зерна з жниварки в зворотному напрямку та додатково знижує втрати.

Деталі ріжучих апаратів оцинковані для тривалої експлуатації.

Значно скорочено час і спрощено процес агрегатування столу зі шнековою жниваркою, в порівнянні з іншими конструкціями, так як відпадає необхідність демонтажу привіду ножа (МПН або МКШ) та дільників жниварки.

Права боковина регульована для установки проміжку між мотовилом та боковиною столу, а також для полегшення агрегатування із жниварками з порушеною геометрією.

Завдяки оригінальному навішуванню виключається не лише прогин столу в процесі роботи, а й знос, деформація та руйнування боковин жниварки.

Відгуки

ТОВ «Ягідне», Дніпропетровська обл., Мазниця Сергій Іванович

Зібрали 180га ріпаку, частина з якого була полегла, а це важливий показник! Значно менші втрати, зерно не просипається в зворотному напрямку від жниварки, бо на столі є спеціальна пастка, що перешкоджає цьому. Стіл не прогинається, відсутня вібрація. Дуже легко агрегатується із зерновою жниваркою. Якщо порівняти з іншими ріпаковими столами то ми маємо європейську якість з можливістю отримати держ. компенсацію, також приємно, що виробник доставив нам техніку за свій рахунок.

СФГ "ЮНОСТЬ", Полтавская обл., Лубенский р-н., с. Литвяки, Виталий Николаевич

Третий сезон активно убираем рапс столом Скиф. Когда выбирали, предложений на рынке было много, но остановились именно на рапсовом столе КБ Альфа, по рекомендации соседа, который оказывает услуги по уборке рапса, примерно 700-800га за сезон, и использует столы КБ Альфа. У нас, конечно, не столько гектар, но хотелось, чтобы рапсовый стол не подводил, так как рапс культура специфическая и когда он созрел его нужно быстро убрать, пока не начал обсыпаться. По конструкции особенно понравилось качество среза основного ножа и работа боковых активных делителей, которые плавно входят в растительную массу и, благодаря высокой скорости среза, не подвергают вибрации поспевшую культуру, не просыпая её вне рапсового стола, тем самым минимизируя потери и сохраняя вложенные нами деньги. Столом довольны полностью.

ТОВ «Агроальянс», Днепропетровская обл., Новомосковский р-н, с. Губиниха, Виктор

Брали стол с гидравлическими активными делителями и немецким планетарным редуктором Шумахер, так как он лучший в мире редукторов, это я говорю, как человек с 30-ти летним опытом. Каждый год косим по 180га. Могу отметить, что стол быстро навешивается, срез отличный, рапс не зажёвывает даже на скорости 10км/ч. Нареканий нет, всё супер.

ПрАТ «Екопрод», Донецкая обл., г. Волноваха, Руслан

Рапс мы посеяли в первый раз, всего 200га. Жатки у нас все импортные, поэтому не хотели экономить на качестве и по отзывам тех, кто уже пользовался рапсовыми столами, решили купить рапсовый стол ПРВ «Скиф» производства Альфы. В целом хочу сказать, что проблем не было. Работает отлично, не подводит, потерь практически не было, всё продуманно, рапс из жатки обратно не просыпается благодаря буртику, который идёт после ножа. Можно смело ставить в ряд с импортными производителями сельхозтехники. Уверенно рекомендую!

ТОВ «Союз-Агро», Миколаївська обл., Боровський Сергій Григорович

Придбав до своєї жниварки нову гідравлічну модель ПРВ-9,1Н «Скіф» з оригінальним німецьким ріжучим апаратом та планетарним редуктором Шумахер. Сподобалась висока швидкість та якість зрізу. Задоволений якістю, а також значно нижчою ціною у порівнянні з іноземними виробниками. Прибрали 200га ріпаку. Стіл працює плавно, без вібрацій. Фарбування якісне, не вигорає та не злущується з часом. Поломок ніяких не було зовсім.

ФГ «ТРОЦЕНКО», Сумская обл., Путивльский, р-н, с. Новая Слобода, Олег

Рапс для нас культура не новая и нам есть с чем сравнить. Мы имели опыт использования рапсовых столов других отечественных производителей и когда стал вопрос покупки нового стола у нас было несколько вариантов в том числе и импортный стол. Но решили довериться отечественному производителю КБ Альфа, и не только не прогадали, а ещё и сэкономили по сравнению с европейскими аналогами, которые стоят на порядок дороже. Что особенно понравилось, так это то, что стол очень быстро и легко навешивается на зерновую жатку, не нужно снимать и разбирать режущий аппарат жатки, он просто заезжает в ловушку рапсового стола, дальше прикрутили стяжки, накинули ремень и в поле. А в поле работать им одно удовольствие, вибраций от него практически нет, для того и выбирали гидравлическую комплектацию. Поэтому можно не переживать за влияние вибраций на нашу зерновую жатку. Что могу сказать непосредственно по работе в поле – срез отличный, не зажёвывает и не рвёт рапс, идёт плавно, боковые делители справляются на ура, а главное в этом всём – надёжность, ни разу нас не подвёл в поле, убрали всё в срок. Поэтому я всем рекомендую рапсовый стол КБ Альфа.

ФГ «Ромашка Сім», Вінницька обл., Сергій Васильович

Ріпаковий стіл показав себе добре, скосили 80га. Нарікань не було, все працювало як треба. Навісили стіл за дві години, прокрутили і виїхали в поле. Все гаразд, столом задоволені.

ФГ «Гавенко І.В.», Сергій

Скосили 300га ріпаку. За всю роботу підлили трішки масла в систему. У навісці на жатку питань майже не було, телефонували на завод, нас проконсультували. Допрацювали сезон и поставили в ангар. В наступному році знову в поле.

Гаврильчук Иван Васильевич, Николаевская обл.

Брал с механическими боковыми делителями. Убирали много, ездили по найму и ещё своих 300га. Отработал три полных сезона, через два года поменял вал и муфту на левой боковине (износились). Позвонил на завод, всё быстро оформили и прислали. Работой стола доволен, ребята знают своё дело. Думаю, в этом году взять ещё один рапсовый стол, но на гидравлике.

ТОВ «Перемога», Запорізька обл., Діденко Андрій

Купили ріпаковий стіл з механічними боковими дільниками. Роботою стола задоволені, нарікань немає. Дуже плавно входить в масу, відмінний зріз, працює швидко. Зібрали 50га. Легкий спосіб агрегатування столу з зерновою жаткою. Плануємо на наступний купити ще один ріпаковий стіл виробництва Альфа. Рекомендуємо!

Форма коментария

Залишити коментар

  Имя

  Контактный телефон

  Сообщение