Ціна ріпакового стола

Ріпак сьогодні досить успішно вирощують у багатьох регіонах України. Використання ріпаку для отримання біодизелю, масла і в якості харчової основи для преміксів у тваринництві призвело до збільшення оборотів його вирощування. Для збору врожаю ріпаку найбільш доцільно використовувати ріпаковий стіл, ціна якого доступна. Таке обладнання дозволяє суттєво скоротити втрати при збиранні ріпаку, завдяки чому придбання столу дуже швидко окупиться.

КАТАЛОГ

Завод «Альфа» сможет предложить Вам достойную технику, которая показывает передовые результаты по уборке урожая подсолнечника, рапса и сои.

Вам нужно обновить свою технику?

Ваша техника старая и Вы рискуете ее поломкой в самый ответственный день?

Тоді перейдіть в наш Каталог!

У компанії «Альфа» Ви зможете купити рапсовий стіл, ціна якого не збентежить, а якість обладнання порадує.

Ріпаковий стіл, ціна якого варіюється, використовується шляхом переобладнання жатки комбайна. Як правило, продуктивність столу і швидкість роботи залежатимуть від відповідних параметрів жатки комбайна. Однак, технічні і експлуатаційні властивості обладнання не меншою мірою залежать і від якості виробництва. Якщо Ви хочете, щоб Ваш ріпаковий стіл прослужить довго і ефективно, то варто віддавати перевагу устаткуванню надійного виробника. Ціна на ріпаковий стіл в Україні буде залежати від його модифікації, виробника.

Ми пропонуємо обладнання і спецтехніку власного виробництва, яке здійснюється у відповідності з прийнятими стандартами, з використанням перевірених, сертифікованих матеріалів. Вартість ріпакового стола і іншої продукції є помірною і загальнодоступною.

При виникненні питань Ви завжди можете подзвонити нам і проконсультуватися. Будемо раді допомогти!

Бажаєте недорого придбати ефективний ріпаковий стіл? Ціна в нашій компанії, буде кожному по кишені.

КАТАЛОГ