Застосування візки для жатки

Агропромисловий комплекс є однією з найважливіших сфер діяльності в нашій країні і забезпечення повноцінної і швидкої роботи неможливо без використання спецтехніки та обладнання. Такою спецтехнікою є і візок для жниварки. З її допомогою здійснюється транспортування жатки (машини для скошування сільськогосподарських культур) безпосередньо до місця її використання.

КАТАЛОГ

Завод «Альфа» сможет предложить Вам достойную технику, которая показывает передовые результаты по уборке урожая подсолнечника, рапса и сои.

Вам нужно обновить свою технику?

Ваша техника старая и Вы рискуете ее поломкой в самый ответственный день?

Тоді перейдіть в наш Каталог!

Перевезення може здійснюватися по путівцях, автомобільним, польовими дорогами. Використання візки для жатки дозволяє значно спростити і прискорити сезонні роботи по збиранні різних сільськогосподарських рослин. Візки діляться на двовісні і одноосьові. Вони відрізняються вантажопідйомністю, а також максимально допустимими для перевезення габаритами жаток.

До найбільш важливих вимог, які повинні пред’являтися до візка для жатки, відносяться: надійність, міцність, універсальність, маневреність, простота застосування. Саме таке обладнання і пропонує наше підприємство. Для багатьох важливим критерієм є ціна техніки, так як далеко не кожен аграрій може дозволити собі придбати візок за дуже високої вартості.

Ми здійснюємо власне виробництво, застосовуючи передові технології, сертифіковані матеріали, тому впевнено гарантуємо якість і ефективність нашої продукції, зокрема візки для жатки.

Крім того, ми виробляємо обслуговування нашого обладнання у гарантійний та післягарантійний періоди.

Візок для жатки — один з найбільш потрібних видів спецтехніки, який ми пропонуємо придбати за розумною ціною.

КАТАЛОГ