Жниварка для збирання соняшника

Якщо Ви займаєтеся збором врожаю на полях соняшнику, Вас може зацікавити і жниварка для збирання соняшника, яка розміщена на офіційному сайті бердянського заводу сільгосптехніки. Завдяки нашим розробкам багато підприємств підвищили продуктивність. Якщо Ви також зацікавлені в тому, щоб на вітринах магазинів України лежали Ваші крупи і насіння вищої якості, ласкаво просимо.

КАТАЛОГ

Завод «Альфа» сможет предложить Вам достойную технику, которая показывает передовые результаты по уборке урожая подсолнечника, рапса и сои.

Вам нужно обновить свою технику?

Ваша техника старая и Вы рискуете ее поломкой в самый ответственный день?

Тоді перейдіть в наш Каталог!

Жниварки для збирання соняшника ідеально підійдуть для цієї унікальної культури. Спеціально розроблений дизайн апарату створений для того, щоб автоматизувати збір квіток і зробити процес укладання стебел рослини швидким. Завдяки цій системі насіння не пошкоджуються, а механізатор може виконати роботу у рази швидше. Відзначимо, що бердянські жниварки, сконструйовані для збирання соняшника, підходять для різних комбайнів. Таким чином ми можемо допомогти ще більшій кількості фахівців з сільського господарства.

На нашому сайті у кожного фермера є можливість вивчити технічні характеристики обладнання нашого виробництва. Жниварка для збирання рослин соняшнику, качанів кукурудзи, колосків пшениці, підбирачі, навантажувачі, косарки і багато іншого доступні за прийнятними цінами.

Ми вдячні Вашим відгукам і коментарям з приводу всіх наших розробок, тому пропонуємо нові, поліпшені моделі техніки. Просто залиште свої контактні дані або зателефонуйте самі і замовте жниварку для збирання і укладання стебел соняшнику. Для постійних клієнтів та при оптових замовленнях працює знижка.

Ми регулярно удосконалюємо моделі нашого обладнання, щоб забезпечити Вам спокійну роботу на поле. Швидкісна жниварка для збирання соняшника зручно кріпиться на комбайн і працює багато років без ремонтів. Завдяки Вам збільшена продуктивність на 20%, а втрати скорочені у рази.

КАТАЛОГ